Dlaczego my?

Charakteryzuje nas

Charakteryzuje nas doświadczenie i solidność. Szeroka oferta oraz elastycznie ustalany zakres  współpracy z klientem, sprawiają, że jesteśmy gotowi na podjęcie zleceń na dogodnych i indywidualnych warunkach.
Gwarantujemy

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zaopatrujemy się w najlepsze środki chemiczne i materiały higieniczne.  Posiadamy profesjonalny sprzęt wysokiej klasy. Nad realizacją zleceń czuwają doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą pomocą i doradztwem swoim klientom.

Harmonogram prac

Harmonogram prac dostosujemy do indywidualnych potrzeb, aby nie zakłócać pracy firmy czy spokoju mieszkańców. Dbamy o terminowe zaopatrywanie sanitariatów w środki chemiczne oraz o regularne opróżnianie koszy na śmieci.

Współpracując z nami

Współpracując z nami mają Państwo dostęp do pełnej oferty usług związanych z utrzymaniem czystości. Oferta skierowana do firm obejmuje kompleksowe sprzątanie zarówno pomieszczeń biurowych, jak i obiektów przemysłowych. Dbamy również o tereny zielone należące do firmy.
Dla osób prywatnych przygotowaliśmy specjalną ofertę sprzątania mieszkań i domów. Realizujemy również zlecenia na usługi remontowo-budowlane oraz usługi alpinistyczne, które są nowością w ofercie firm sprzątających.  Pomagamy również w uprzątnięciu pomieszczeń po zakończonych remontach.

Jesteśmy gotowi podjąć się jednorazowego zlecenia, ale również możemy zagwarantować regularną obsługę obiektów, polegającą na stałej współpracy w zakresie utrzymania czystości. Do takiej formy działania zapraszamy przede wszystkim wspólnoty mieszkaniowe, szkoły i przedszkola, sklepy wielkopowierzchniowe, hotele oraz szpitale.


Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Podczas spotkania staramy się wspólnie wypracować odpowiedni zakres wykonywanych usług oraz harmonogram prac. Zlecenie nam usług sprzątających to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Państwu skupić się na realizacji własnych celów biznesowych, nie bacząc na niezbędne w życiu firmy zadania administracyjne. Gwarantujemy darmową wycenę usług. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i pomysły ze strony klienta.

Zapraszamy do kontaktu!